Magazynier (m/k)

Trenkwalder

Stryków, łódzkie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Stryków
Obowiązki:
  • przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu,
  • prawidłowe oznakowanie towaru i miejsca składowania,
  • montaż zgodnie z wytycznymi,
  • wydawanie wytworzonych produktów materiałów na podstawie prawidłowych, sprawdzonych dokumentów rozchodowych,
  • prowadzenie zgodnie z obowiązującymi przepisami, ewidencji ruchu i stanów zapasów (ilościowej ewidencji magazynowej) oraz innych wymaganych ewidencji, rejestrów, wykazów, sprawozdań,
  • przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych,
  • czynny udział w inwentaryzacjach doraźnych, ciągłych, zdawczo-odbiorczych.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość ogólnych zagadnień z zakresu logistyki,
  • doświadczenie w pracy ze skanerem,
  • uprawnienie do prowadzenia wózków widłowych,
  • doświadczenie zawodowe w magazynie wysokiego składu,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • sumienność, rzetelność.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + prywatną opiekę medyczną,
  • miejsce pracy: Stryków,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę - nie przez agencje pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.