Dla naszego Klienta, firmy z branży gazowniczej, poszukujemy osób na stanowisko:

magazynier - logistyk

Nr ref.: 31151
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Chojnów

Zakres obowiązków:
  • obsługa systemu klasy ERP w zakresie modułu magazynowego / zarządzanie stanami materiałowymi
  • zarządzanie magazynem wyrobów gotowych, w tym generowanie zleceń wewnętrznych dla zapewnienia zadanego poziomu ilościowego wyrobów gotowych
  • przyjmowanie materiałów od dostawców w oparciu o dokumenty dostawcze - ewidencjonowanie w systemie
  • kontrola wizualna dostarczonego / wysyłanego towaru
  • kontrola kompletności dokumentacji transportowej przyjmowanego / wydawanego towaru
  • organizacja wysyłek do Klientów – wydawanie wyrobów gotowych (ewidencja w systemie oraz przygotowanie dokumentów wysyłkowych)

Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie techniczne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych z bezpieczna wymianą butli gazowych
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego
  • doświadczenie w pracy z systemami klasy MRP i/lub ERP
  • skrupulatność, dobra organizacja pracy

Oferta:
  • praca w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)