Magazynier-Kąty Wrocławskie 15,50 brutto/h

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o.

Kąty Wrocławskie, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

- obsługa wózków widłowych bocznych i czołowych;
- wysokość składowania 7 m;
- obsługa terminali przenośnych systemu komputerowego w zakresie wydań, przyjęć i składowania towarów;
- kompletowanie towarów zgodnie z otrzymanym zamówieniem;
- bieżąca kontrola zleceń spedycyjnych;
- kontrola zgodności dostaw i wysyłek z otrzymanymi dokumentami spedycyjnymi;
- wyładunek/załadunek samochodów;
- kontrola jakości towarów podczas wyładunku i załadunku;
- niezwłoczne informowanie przełożonego o niezgodnościach, wykrytych wadach produktów, awariach i usterkach ;
- realizacja powierzonych zadań zgodnie ze wskazówkami przełożonego z zachowaniem obowiązujących standardów;
- utrzymywanie czystość i porządek w magazynie;
- przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

Wymagania:

-uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym
-aktualne badania psychotechniczne
-doświadczenie min 1 rok

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka