Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, specjalizującą się między innymi w rekrutacji z dziedziny logistyki i produkcji.

Jeżeli szukasz pracy w której:

  • od pierwszego dnia zostaniesz zatrudniony/a na UMOWĘ O PRACĘ
  • będziesz pracował z nowoczesnymi maszynami i urządzeniami
  • będziesz mógł rozwijać się zawodowo
  • będziesz pracował w komfortowych warunkach
  • będziesz doceniany
  • będziesz miał możliwość otrzymania premii za osiągnięcia

magazynier/ka OD ZARAZ

Nr ref.: 39186
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Teresin

Zakres obowiązków:

Twoja praca będzie polegała m.in na :

  • kompletacji zamówień
  • pakowaniu asortymentu
  • testowaniu i czyszczeniu sprzętu

Oczekiwania:

Wystarczy, że:

  • masz możliwość pracy na 2 zmiany (od poniedziałku do piątku)
  • pracowałeś ze skanerem
  • szybko się uczysz
  • nie boisz się wyzwań
  • jesteś dyspozycyjny do pracy w Ołtarzewie k. Ożarowa Maz

Oferta:

  • praca od poniedziałku do piątku 8 h dziennie
  • zorganizowany dojazd z Teresina w atrakcyjnej cenie
  • opieka konsultanta Randstad na miejscu

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta to zadzwoń lub wyślij SMS "PRACA" na nr. 722 301 002, a oddzwonimy.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)