Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Magazynier/ka - 18,50 zł + premie i bonusy!Darmowy dojazd!

Miejsce pracy: Żmigród, Prusice, Oborniki Śląskie, Wrocław, Pęgów, Milicz

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 18,50 zł brutto/h
  • bonus świąteczny 1300 zł brutto*,
  • 1600 zł brutto za każdego poleconego pracownika*,
  • premia do 15%,
  • umowę o pracę ,
  • 20 % więcej za godziny nocne,
  • darmowy obiad,
  • darmowy transport z i do pracy,
  • praca 4 dni w tygodniu po 10 h,
  • możliwość pracy na ½ etatu(sb-ndz, pn-wt, czw-pt)
  • dla studentów zaocznych możliwość pracy od poniedziałku do czwartku,
  • praca w systemie 2 zmianowym,

*Szczegółowe informacje i regulaminy dostępne w biurze Adecco lub telefonicznie

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat,
  • gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym,
  • brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin.

Obowiązki:

  • kompletowanie zamówień magazynowych,
  • pobieranie/odbieranie towarów,
  • sortowanie towarów oraz wykładanie na półki.

Prześlij zgłoszenie www.adecco.pl/magazyn lub zadzwoń i umów się na spotkanie (22)23 09 111 lub 723 190 003 i 723 003 297 i 723 190 113

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.