ELDISY POLSKA Sp. z o.o.
Firma Eldisy Polska Sp z o.o., produkująca uszczelki gumowe dla branży motoryzacyjnej,
budowlanej i agd, poszukuje kandydatów/-tek na stanowisko:

Magazynier (k/m)

Od: ELDISY POLSKA Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Środa Śląska, Komorniki

Zadania na stanowisku:

  • zaopatrywanie produkcji w materiały produkcyjne poprzez dostarczanie materiałów z magazynu na produkcję zgodnie z zasadami obowiązującymi w magazynie (FIFO),
  • odbieranie z produkcji półproduktów, wyrobów gotowych, zwracanych materiałów, odpadów oraz przewożenie na odpowiednie obszary,
  • załadunki/rozładunki aut,
  • księgowanie skanerem ruchów materiałowych w SAP lub wystawianie dokumentów wydania/zwrotu z obszarów magazynu/produkcji w przypadku braku możliwości księgowania skanerem,
  • kontrola ilościowa materiałów,
  • stosowanie zasad postępowania z substancjami niebezpiecznymi,
  • przestrzeganie w obszarze działania wszystkich dokumentów systemu zarządzania.

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • odbyty kurs z obsługi wózków jezdnych oraz posiadanie dokumentu potwierdzającego zdobyte uprawnienia,
  • doświadczenie zawodowe: 1 rok na stanowisku magazynier/operator wózka widłowego.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • wsparcie w realizowaniu pasji sportowej,
  • dodatkowe świadczenia (m.in. świadczenia pieniężne na święta, wyprawka szkolna dla dzieci pracowników, ubezpieczenie na życie),
  • możliwość realizacji własnych pomysłów.