Młodszy monter przewodów elektrycznych

Benett People Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie poszukuje dla Naszego Klienta osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
7055

Lokalizacja: Warszawa, Włochy

Opis stanowiska:
- obróbka i montaż przewodów elektrycznych, połączeń i złączy wtykowych zgodnie z dokumentacją techniczną
- precyzyjne usuwanie płaszczy kabli
- lutowanie i zaciskanie styków

Wymagania:
- doświadczenie jako monter PRZEWODÓW - warunek konieczny
- doświadczenie w obróbce kabli elektrycznych - warunek konieczny
- zdolności manualne
- wiedza techniczna oraz podstawowa wiedza w dziedzinie elektryki
- gotowość do pracy 2-zmianowej
- dobry wzrok i pełne widzenia barw
- samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku
- wolne weekendy
- pracę w godzinach 6-14 i 14-22
- bezpłatne obiady
- bezpłatną naukę języka niemieckiego lub angielskiego
- w pełni wyposażoną kuchnię
- terminowe wypłaty do 10-go każdego miesiąca
- kartę multisport i opiekę medyczną na bardzo preferencyjnych warunkach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.