Dla naszego klienta obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

magazynier Gdynia Riviera

Nr ref.: 40344
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gdynia, Wzgórze Św. Maksymiliana

Zakres obowiązków:
  • odbiór towaru,
  • rozpakowywanie towaru,
  • przygotowanie sklepu do otwarcia/zamknięcia,
  • dbanie o wygląd produktów.

Oczekiwania:
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (wymóg konieczny),
  • dyspozycyjność w piątki (we wrześniu w godzinach południowych, od października w godzinach popołudniowych),
  • mile widziane doświadczenie,
  • komunikatywności, sumienności, otwartości,
  • mile widziany status studenta (szczególnie studia zaoczne).

Oferta:
  • umowa zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę na niepełny etat (około 50h w miesiącu)
  • praca w młodym zespole,
  • comiesięczny przydział Twojej ulubionej kawy,
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)