In Temporis Polska Sp. z o.o.

Magazynier ds. kompletacji

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Ołtarzew

Rodzaj pracy: Pełny etat - rano

Rodzaj umowy: Umowa o dzieło

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Inne

Agencja Pośrednictwa Pracy PlusKadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Magazyniera - kompletacja towaru

OBOWIĄZKI:

kompletacja zamówień;

segregacja oraz pakowanie towaru;

załadunek oraz rozładunek towarów;

czynności pomocnicze.

OFERUJEMY:

JEST MOŻLIWOŚĆ PRZEJŚCIA NA UMOWĘ O PRACĘ

PRACA NA 1 ZMIANĘ- 7:00 15:00

zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;

atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie;

system dwuzmianowy;

stałą opiekę koordynatora.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Aplikacje bez numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska nie będą brane pod uwagę. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

WYMAGANIA:

wysoka dyscyplina;
dyspozycyjność;
doświadczenie ze skanerami kodów magazynowych;
wykształcenie min.średnie;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.