Magazynier części samochodowych

F.H.U. Adicar Adam Stanikowski

Zabrze, 41-800, śląskie

Opis stanowiska pracy

Bezpośredni importer używanych części samochodowych i motocyklowych zatrudni pracownika do obsługi magazynu części. Praca w młodym, przyjaznym zespole w godzinach od 8:00 do 16:00.

OBOWIĄZKI:
- kompletowanie zamówień,
- wydawanie towaru,
- pakowanie paczek,
- dbanie o porządek na magazynie,
-staranne i bezpieczne magazynowanie powierzonego towaru.

OFERUJEMY:
- umowę o pracę na pełny etat: 9 zł/h netto (na rękę),
- terminowe wypłaty.

Wymagania

- wykształcenie min. zawodowe samochodowe lub 2 lata pracy w branży motoryzacyjnej,
- bardzo dobra znajomość części samochodowych,
- chęć do pracy fizycznej oraz zaangażowanie,
- samodzielność w wykonywaniu zadań i organizowaniu pracy,
- komunikatywność,
- systematyczność,
- punktualność,
- mile widziana umiejętność jazdy wózkiem widłowym.

Prezentacja firmy

Wykonawca konstrukcji stalowych świadczący swoje usługi w Polsce i za gr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie