Agencja Zatrudnienia KS Service

Magazynier - bez doświadczenia / wysokie zarobki / premie

Miejsce pracy: Łódź, Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Poddębice

Czy to o Tobie?

Poszukujemy Magazynierów z uprawnieniami na wózki widłowe z UDT oraz gotowością do pracy w systemie zmianowym. Nie musisz posiadać doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Zadania:

Pomożesz nam uporządkować przestrzeń magazynu poprzez załadunek i rozładunek towaru oraz jego prawidłowe rozlokowanie. Jesteś niezbędny, aby produkcja działała bez zarzutu – dostarczysz towar i odbierzesz gotowy produkt. Nie może Cię zabraknąć!

Oferujemy:

Ty lokujesz swoje umiejętności w nas, a my w zamian za to pokładamy w Tobie przyszłościowe zamiary – dostarczymy umowę o pracę w pełnym wymiarze i naładujemy wysokie wynagrodzenie oraz comiesięczną premię!. Załadujemy pracę od poniedziałku do piątku, a jeśli starczy miejsca i chęci – będziesz mógł zarobić dwa razy tyle w dodatkowych dniach. Do kompletu dołożymy możliwość skorzystania z pakietu opieki medycznej. Dowieziemy Cię do pracy z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Poddębic, Pabianic i Konstantynowa Łódzkiego.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.