Maganer ds. Rozwoju Produktu - branża budowlana

Manpower_

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji (nr certyfikatu - 412). Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Manager ds. Rozwoju Produktu - branża budowlana

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu Doradców Technicznych,
  • Optymalizacja i zarządzanie procesem doradztwa technicznego,
  • Wprowadzanie i rozwój narzędzi doboru produktów i rozwiązań oferowanych przez firmę,
  • Prowadzenie szkoleń dotyczących produktów i rozwiązań,
  • Reprezentowanie firmy na konferencjach, seminariach, targach etc.,
  • Udział w przygotowywaniu materiałów informacyjnych dotyczących produktów.

Wymagania

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższego technicznego - budownictwo lub pokrewne,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne,
  • Doświadczenie związane z budownictwem w jednym z obszarów: wykonawstwo, zarządzanie, sprzedaż, R&D, marketing, obsługa klienta,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność kierowania zespołem,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem.

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego,
  • Praca na samodzielnym stanowisku.

Prezentacja firmy

MANPOWER jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie