Lubisz kontakt z ludźmi Mamy pracę dla Ciebie! - Obsługa klienta

Randstad Polska Sp. z o.o.

Nowogard, zachodniopomorskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

U nas otrzymasz umowę o pracę tymczasową a nie "śmieciówkę". Dla Ciebie oznacza to, że będziesz ubezpieczony, będziesz mieć opłacone składki na emeryturę oraz płatny urlop!

Uwielbiasz aromat dobrej kawy oraz podróże zagraniczne!?

Dla naszego klienta Portu Lotniczego w Goleniowie, firmy z ugruntowaną pozycją na rynku poszukujemy:

entuzjastycznych oraz zaangażowanych pracowników

Chcesz się rozwijać, poznawać ciekawych ludzi i masz w sobie pasję?  Ta praca jest dla Ciebie!

Nr ref.: 38536
Praca stała
Lokalizacja: Nowogard

Zakres obowiązków:
  • wsparcie zmeczonych podróżnych kubkiem kawy i miłą pogawędką
  • zarządzanie porządkiem i czystością własnego miejsca pracy i kawiarni
  • budowanie przyjaznej atmosfery dla wszystkich współpracowników

Oczekiwania:
  • Łatwość komunikowania się ze światem,
  • Uśmiech na twarzy i szybkość działania,
  • Chęć do pracy

Oferta:
  • Stałe wynagrodzenie - 13,50 zł / godzinę, oparte o umowę o pracę tymczasową (z możliwością przejścia do klienta)
  • Możliwość uzyskania dofinansowania na dojazdy do pracy (nawet do 400 zł netto)!
  • Dla najlepszych pracowników premia miesięczna
  • Elastyczny grafik pracy - nie możesz pracować na pełen etat?  dla nas to nie problem!

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)