Lokalny Doradca ds. Reklamy - Poznań

Silver Store Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Wydawca czasopisma Czerwony Portfelik Senior - dwumiesięcznika dla aktywnych Seniorów - ukazującego się we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Łodzi, w związku z rozwojem działalności poszukuje kandydatów na stanowisko:

Lokalny Doradca ds. Reklamy

w miejscowości: Poznań

Zadania:

- sprzedaż reklam w czasopiśmie firmom z rynku lokalnego (praca w terenie)

- umawianie i odbywanie spotkań z przedstawicielami firm w podległym mieście

- sporządzanie prezentacji oraz negocjacje sprzedażowe

- zawieranie zleceń i umów długoterminowych

- kompleksowa obsługa pozyskanych klientów

- ścisła współpraca z oddziałem centralnym wydawnictwa we Wrocławiu

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie (mile widziani studenci)

- dyspozycyjność w godzinach przedpołudniowych lub popołudniowych

- umiejętność samodzielnej pracy

- gotowość do pracy w systemie wynagradzania za efekty pracy

- komunikatywność i łatwość nawiązywania oraz utrzymywania relacji z klientem biznesowym (sektor MŚP)

- dobra organizacja pracy własnej, pozwalająca na osiąganie założonych celów

- bardzo dobra umiejętność pracy z komputerem oraz w środowisku internetowym

- stały dostęp do komputera oraz internetu

Oferujemy:

- jasny i atrakcyjny system wynagradzania oparty na prowizji ze sprzedaży reklam

- kompleksowe szkolenie w siedzibie wydawnictwa

- wsparcie Kierownika Zewnętrznej Sieci Sprzedaży

- umowę zlecenie

- telefon komórkowy i ryczałt na dojazdy do klientów

- zdobywanie doświadczenia w perspektywicznej branży - Silver Economy

- możliwości rozwoju i awansu w przyszłości

Do CV prosimy dołączyć następującą klauzulę. Dziękujemy.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

Silver Store Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą rozwiązań marketin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi