Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, renomowanej polskiej firmy handlowej o ugruntowanej pozycji na rynku, szukamy doświadczonego Logistyka. Firma wypracowała sobie opinię solidnego oraz wiarygodnego partnera biznesowego. Specjalizuje się w sprzedaży produktów mlecznych polskich oraz zagranicznych producentów w kraju oraz zagranicą, będąc jednocześnie głównym ogniwem łączącym producenta i odbiorcę towaru.

Logistyk(Gdynia)

Nr referencyjny: BAL/07/2014
Lokalizacja:Gdynia

Zakres obowiązków:

- Organizowanie i koordynowanie transportu oraz dbałość o prawidłowy przebieg procesu transportowego
- Wysyłka towaru oraz kontrola dostaw i/lub wysyłek
- Kontrola kosztów transportowych, nadzór nad dokumentacją i przestrzeganie ustaleń logistycznych
- Współpraca z działem handlowym
- Bezpośrednie kontakty z dostawcami usług i towarów, również wyjaśnianie niezgodności

Oferujemy:

- Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, istniejącej od 20 lat
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Zapewnienie niezbędnych narzędzi do pracy
- Pakiet medyczny
- Możliwość rozwoju zawodowego i przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

Wymagania:

- Minimum roczne doświadczenie w organizacji transportu krajowego i międzynarodowego, najchętniej zdobyte w firmie transportowej lub spedycyjnej (u przewoźników)
- Wykształcenie wyższe
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Biegła obsługa komputera
- Samodzielność i umiejętność realizowania kilku projektów jednocześnie
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Numer licencji: 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka