Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

logistics sales manager

Nr ref.: 38134
Praca stała
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • codzienne nadzorowanie i zarządzanie relacjami z Klientem według wyznaczonych celów
  • wsparcie rozwoju biznesu i zarządzanie procesami w celu zapewnienia wysokiego standardu usług
  • monitorowanie wskaźników KPI
  • koordynowanie pracy zespołu i wprowadzanie działań naprawczych ulepszających pracę
  • zarządzanie i planowanie rozwoju pracowników
  • zarządzanie, prognozowanie, budżetowanie sprzedaży
  • przeprowadzanie analiz dla identyfikacji problemów zespołu
  • przestrzeganie wszystkich wewnętrznych przepisów, polityki firny i procedur

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 3 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej/centrum logistycznym przy obsłudze klientów
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, prowadzeniu operacji w łańcuchu dostaw
  • doświadczenie w środowisku obsługi klienta
  • znajomość metodologii ciągłego doskonalenia
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • pakiet MS Office
  • doskonałe umiejętności interpesonalne
  • otwartość na pracę w dynamicznym środowisku

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • umowa o pracę
  • możliwości rozwoju i pracę w dynamicznym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)