Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 31/03/2017.

Listonosz paczkowy__Grudziądz_umowa zlecenie

kujawsko-pomorskie

Poczta Polska S.A.

Opis stanowiska pracy

Do zadań pracownika będzie należeć :

profesjonalna obsługa klientów w zakresie doręczania przesyłek oraz dbałość o bezpieczeństwo przesyłek,
prowadzenie pojazdu o masie do 3,5 tony,
wykonywanie czynności związanych z załadunkiem i rozładunkiem,
prowadzenie dokumentacji pojazdu.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

prawa jazdy kategorii B,
sprawności fizycznej,
znajomości standardów obsługi klienta,
skuteczności w dążeniu do rezultatów,
uczciwości i rzetelności w wykonywaniu obowiązków,
brak przeciwwskazań medycznych do wykonywania pracy na danym stanowisku, aktualne orzeczenie lekarskie o zdolności do wykonywania pracy na danym stanowisku,

W zamian oferujemy:

umowę zlecenie,

komfort wykonywania obowiązków (nowoczesny tabor samochodowy).

Inne oczekiwania:

mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Poczta Polska to firma o 455-letniej tradycji, największy operator na rodzimym rynku –... nasza sieć obejmuje ponad 7500 placówek, filii i agencji pocztowych, świadczących usługi Klientom indywidualnym i biznesowym.

Świadomi odpowiedzialności, jaka ciąży na nas jako jednym z największych krajowych pracodawców, prowadzimy działania CSR i nieustannie się rozwijamy, zwiększając efektywności całej naszej grupy kapitałowej. Koncentrujemy się na wzmacnianiu najbardziej perspektywicznych obszarów – paczek, usług finansowo-ubezpieczeniowych i logistyki, jednocześnie rozbudowując ofertę usług cyfrowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Dystrybucja