Opis stanowiska pracy

  • bieżąca współpraca z polskimi i zagranicznymi partnerami oraz rzeczoznawcami w zakresie likwidowanych szkód komunikacyjnych
  • rozpatrywanie roszczeń i odwołań poszkodowanych w szkodach AC, OC
  • rozpatrywanie roszczeń i odwołań poszkodowanych w ramach systemu zielonej karty i IV Dyrektywy komunikacyjnej
  • kompletowanie informacji i dokumentów niezbędnych do likwidacji szkód
  • analiza okoliczności, zasadności oraz rozmiaru szkody
  • udzielanie Klientom informacji odnośnie likwidacji szkody, przysługujących im uprawnień oraz wymaganych dokumentów
  • przygotowywanie decyzji oraz wypłat należnych odszkodowań i świadczeń

Wymagania

  • wiedza i doświadczenie z zakresu likwidacji szkód w obszarze ryzyk OC, AC, regresach
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • zdolności analityczne, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • dobra organizacja pracy własnej oraz wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Van Ameyde Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, od 2001 roku zajmuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne