Kancelaria Prawna Solace

Solace sp. z o.o. jest kancelarią prawną specjalizującą się w uzyskiwaniu najwyższych odszkodowań. Charakteryzujemy się stabilną i ugruntowaną pozycją na rynku, nad którą konsekwentnie pracujemy od początku naszej działalności. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2009 roku zdobywając zaufanie klientów oraz setek współpracowników z wszystkich regionów Polski.

Nie boimy się spraw, których nie podejmują się inne kancelarie.

Naszych klientów obsługujemy bez pobierania jakichkolwiek kosztów z góry.

Naszym klientom wypłacamy zaliczki na poczet odszkodowania, a także DOPŁACAMY DO ZANIŻONYCH ODSZKODOWAŃ ZA USZKODZONY POJAZD Z OC SPRAWCY!

W Twoim miejscu zamieszkania poszukujemy aktualnie osób na stanowisko:

Likwidator szkód

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

  • gromadzenie i analiza informacji o szkodzie
  • ustalenie zakresu odpowiedzialności
  • ocena zasadności roszczeń odszkodowawczych
  • opracowywanie pism w toku likwidacji szkody
  • prowadzenie bieżącej korespondencji oraz kontakt telefoniczny z klientami
  • zastosowanie wewnętrznych regulacji, uwarunkowań prawnych i orzecznictwa sądowego z zakresu ubezpieczeń i odszkodowań w przedstawianych opiniach i podejmowanych decyzjach
  • akceptacja wypłat odszkodowań w szkodach zgodnie z udzielonym zakresem pełnomocnictwa

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze lub administracyjne, ewentualnie ostatnie lata studiów na tych kierunkach)
  • znajomość przepisów prawa i orzecznictwa sądowego mających zastosowanie w procesie likwidacji szkód
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość pakietu Office
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność komunikacji i współpracy
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność i samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie plus system premiowy oraz możliwość zwiększenia dochodów poprzez wykonywanie dodatkowych zadań
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
  • możliwość awansu, a dla prawników również możliwość kontynuowania pracy jako aplikant
  • możliwość rozwoju zawodowego w bardzo doświadczonym zespole
  • pracę w gronie najlepszych profesjonalistów w partnerskiej i przyjaznej atmosferze
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku