Likwidator szkód w towarze

HUSSAR Gruppa SA

Warszawa, , mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa,

Renomowana Firma Transportowa W związku z rozwojem działalności na Zachodzie Europy w zakresie pomocy drogowej, transportu oraz likwidacji szkód poszukujemy do współpracy osoby na stanowisko:

Opis Stanowiska:

Obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych w procesie likwidacji szkód w towarze (transport),

Analiza dokumentacji zarówno technicznej, jaki i ubezpieczeniowej oraz ustalanie odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń,

Tworzenie i weryfikacja kosztorysów, opiniowanie,

Opiniowanie ekspertyz i opinii technicznych,

Dbałość o terminowy przebieg procesu likwidacji szkód,

Raportowanie w zakresie wykonywanych zadań.

Wymagania:

Minimum 2 lata pracy w zawodzie likwidatora/rzeczoznawcy w zakresie towarów,

Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole,

Umiejętność podejmowania szybkich decyzji,

Zorientowania na wyniki.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie,

System wynagrodzenia uzależniony od wyników (podstawę + premię),

Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej rosnącej firmie,

Pracę pełną wyzwań.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą

o ochronie danych osobowych.