Lidera zespołu technicznego

Zott Polska Sp. z o.o.

Racibórz, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zott Polska Spółka z o.o.

zatrudni w zakładzie w Raciborzu na stanowisko:

Wymagania

Do obowiązków kandydata należeć będą:

  • zarządzanie obszarem utrzymania ruchu w celu zapewnienia ciągłości procesów produkcyjnych
  • rozwój, optymalizacja i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w podległym obszarze
  • analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonanych napraw
  • nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją urządzeń, zgodnie z przepisami energetycznymi, BHP i ppoż.
  • nadzór nad bieżącymi naprawami, przeglądami i konserwacją maszyn
  • organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne, budowa maszyn)
  • praktyczna umiejętność zarządzania utrzymaniem ruchu
  • komunikatywność, umiejętności organizacyjne
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i efektywnego rozwiązywania problemów
  • znajomość zagadnień w zakresie mechaniki, budowy maszyn
  • minimum 3 letnie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu
  • znajomość specyfiki eksploatacji maszyn i urządzeń
  • doświadczenie we współpracy z firmami zewnętrznymi w zakresie inwestycji i modernizacji urządzeń
  • znajomość przepisów BHP
  • dobra znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • świadectwa kwalifikacyjne grupy I lub II będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • praca w dużej i stabilnej firmie o międzynarodowym środowisku
  • umowa o pracę
  • pakiet świadczeń dodatkowych

Prezentacja firmy

Zott Polska Sp. z o.o. posiada długoletnie doświadczenie w produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Badania / Rozwój, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Inne