Autodoc Logistics

Lider Zmiany

Od: Autodoc Logistics
Miejsce pracy: Szczecin

Jakie będą Twoje zadania?

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem działu m.in. pomoc w organizacji czasu pracy pracowników;
  • Nadzór nad pracą podległego działu i bieżące wsparcie dla pracowników;
  • Kontrola jakości i ilości towaru przyjmowanego od dostawców lub pakowanego do zamówień klientów;
  • Raportowanie do przełożonych przebiegu zmiany i wyników osiąganych przez swój dział;
  • Nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo-transportowej;
  • Zapewnienie utrzymywania porządku i dyscypliny na stanowiskach pracy;
  • Utrzymanie wysokich standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Wykształcenia min. średniego;
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w szczególności w zarządzaniu podległym zespołem;
  • Doświadczenia w pracy z systemami magazynowymi ERP, WMS;
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • Znajomości procesów logistycznych i magazynowych;
  • Znajomości obsługi komputera, w szczególności arkuszy kalkulacyjnych;
  • Dobrej organizacji czasu pracy.

Dodatkowo mile widziane będą:

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego w stopniu komunikatywnym,

Za Twoją pracę oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i możliwość awansu w strukturach przedsiębiorstwa;
  • Premię frekwencyjną i wydajnościową;
  • Darmowego transportu z centrum Szczecina;
  • W pełni finansowane ubezpieczenie grupowe po okresie próbnym;
  • Możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach;
  • Dodatek stażowy po rzetelnym przepracowaniu roku;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • Realny wpływ na optymalizację procesów logistycznych przedsiębiorstwa.

Kieruj się z Nami w stronę fajnej pracy!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.