lider zmiany magazynowej/ brygadzista

Randstad Polska Sp. z o.o.

Oława, dolnośląskie

Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy Kandydatek/ Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 40624
Praca stała
Lokalizacja: Oława

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad procesami magazynowymi, w tym zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, higieny oraz efektywności
  • podział zadań i przerw dla pracowników w trakcie zmiany
  • bieżąca kontrola pracowników, w tym udzielanie informacji instruktażowych oraz nadzorowanie poprawności realizacji zadań
  • kontrolowanie poprawności systemów magazynowych (przesunięcia, wydania, przyjęcia)
  • nadzór nad dokumentacją i współpraca z bieżąca współpraca z innymi działami, w tym utrzymania ruchu
  • prace magazynowe

Oczekiwania:
  • Doświadczenie w podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • Min. średnie wykształcenie

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie Klienta
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • pakiet benefitów pozapłacowych

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)