Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Lider Zespołu

Miejsce pracy: Wrocław - Zakrzów

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (nr 364), Agencją Doradztwa Personalnego (nr 364) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (nr 364).

Dla naszego Klienta, światowego producenta sprzętu AGD poszukujemy osoby na stanowisko:

LIDER ZESPOŁU w dziale produkcyjnym

Miejsce pracy: Wrocław, Psie Pole

Opis stanowiska pracy:

  • realizację bieżącej produkcji w swoim zespole
  • zarządzanie absencją pracowników
  • udział w procesie oceny podległych pracowników
  • zapewnienie właściwego przepływu informacji w ramach zespołu oraz pomiędzy zespołami
  • zapewnienie odpowiedniego wyposażenia linii oraz dostępności narzędzi
  • systematyczne raportowanie realizacji wyników do przełożonego
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie II zmianowym, w przypadku zwiększonej liczny zamówień możliwe wprowadzenie zmiany nocnej
  • możliwa praca na produkcji w razie potrzeb

Nasze wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (jako lider zespołu na produkcji)
  • Wykształcenie średnie
  • Umiejętność kierowania pracą zespołu
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacji
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet szkoleń

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.