Lider Zespołu Testów Automatycznych

LeasingTeam Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie do naszego zespołu projektowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref.: 004958

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z pracownikami biznesowymi;
  • Ewidencjonowanie awarii, błędów i usterek systemów informatycznych;
  • Tworzenie i rozwój dokumentacji testowej;
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych, systemowych, integracyjnych, regresyjnych oraz testów powdrożeniowych wersji;
  • Komunikacja z dostawcami zewnętrznymi oprogramowania oraz retesty poprawek od dostawców zewnętrznych. Eskalacje problemów i zagrożeń dla obowiązujących terminów wdrożeń;
  • Wsparcie testów akceptacyjnych projektów;
  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych testów.

Oczekiwania:

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość procesu wytwarzania oprogramowania;
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu testowania oprogramowania;
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office;
  • Znajomość języka SQL;
  • Umiejętność obsługi JIRA, SVN, CVS, Git;
  • Konieczne doświadczenie w pracy metodyką Agile;
  • Mile widziana znajomość branży finansowej;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Możliwość zakupu karty sportowej i ubezpieczenia grupowego;
  • Kwartalny system premiowy;
  • Parking dla rowerzystów;
  • Zniżki na lunch, do kina i teatru.