Lider Zespołu Rekrutacji

Intive (pl)

Wrocław, dolnośląskie

Intive (pl)

Od: Intive (pl)
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Obowiązki

  • Kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska z branży IT
  • Zarządzanie, motywowanie oraz wsparcie zespołu Specjalistów ds. Rekrutacji
  • Monitorowanie postępów prac nad poszczególnymi projektami rekrutacyjnymi
  • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Długofalowe budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z pracownikami
  • Udział w Targach Pracy i/lub konferencjach organizowanych dla pracowników sektora IT
  • Rozwijanie narzędzi rekrutacyjnych

 Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia zawodowego w zarządzaniu zespołem
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze rekrutacji na stanowiska IT
  • Doświadczenie w aktywnym poszukiwaniu kandydatów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Samodzielność i kreatywne podejście do pracy
  • Umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz dbałość o szczegóły

 Dodatkowe atuty

  • Wiedza z zakresu kadr
  • Doświadczenie lub wiedza z szeroko pojętego miękkiego HR

Oferujemy

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Szkolenia techniczne
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Miłą atmosferę w ambitnym zespole
  • Mnóstwo pozytywnej energii

Intive (pl)