Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Lider Zespołu Kurierskiego

Miejsce pracy: Warszawa Okęcie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, aktualnie poszukujemy Kandydatów/-tek na stanowisko:

Zadania:

• Utrzymywanie określonych standardów pracy na stanowiskach

• Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów zachodzących w dziale

• Codzienne monitorowanie oraz organizowanie aktywności pracowników

• Motywowanie, rozwijanie oraz dyscyplinowanie kurierów celem zapewnienia maksymalnej wydajności

• Przeprowadzanie egzaminów praktycznych kurierów

Nasze wymagania:

• Min. 2 letnie doświadczenie w pracy w zarządzaniu zespołem

• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

• Bardzo dobra znajomość programu Excel

• Umiejętność pracy w zespole

• Umiejętność kierowania oraz motywowania zespołu

• Wysoka komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio przez Klienta

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

• Pracę na pełen etat w systemie zmianowym: 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00

Oferta dotyczy pracy stałej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.