Lider sprzedaży/ Marketing/ PR/Obsługa Klienta

TJ MARKETING

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Lider w branży marketingu i sprzedaży, działając w ramach międzynarodowej korporacji poszukuje kilku osób do ambitnego i rozwijającego się zespołu!

Naszą specjalnością jest reprezentowanie i promowanie marek światowych organizacji pozarządowych.

Oferta:

- Współpraca od zaraz w centrum Poznania

- wysokie wynagrodzenie

- Gwarancja odpowiedniego przeszkolenia niezbędnego do współpracy z klientem

- Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dwóch programach rozwojowych

Obowiązki:

- Udział w spotkaniach handlowych, prezentacjach,

- Pozyskiwanie nowych klientów podczas prowadzonej kampanii

- Budowanie pozytywnego wizerunku marek korporacyjnych, dla których pracują nasze oddziały w całej Polsce

Wymagania

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

- Komunikatywność

- Umiejętność pracy w grupie

- Dostępność w tygodniu

- Wysoka kultura osobista, sumienność

- Bardzo dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Powstałe w marcu 2008 roku we Wrocławiu biuro marketingowe TJ MARKETING ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media