Lider/Specjalista spedycji Krajowej

Logart

Lublin, Biała Podlaska, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest jeden z liderów spedycji krajowej, posiadający sieć spedycyjną w całej Polsce, specjalizujący się w usługach całopojazdowego transportu drogowego.

W związku z planowanym rozwojem sieci biur spedycyjnych, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Lider/Specjalista ds. Spedycji Krajowej

Miejsca pracy: Lublin, Biała Podlaska  (woj. lubelskie)

Zakres obowiązków:

-  Organizacja transportów krajowych, zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie
-  Uzgadnianie warunków współpracy z przewoźnikami
-  Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych
-  Sprawdzanie kompletności otrzymywanych dokumentów transportowych
-  Sporządzanie zestawień i raportów
-  Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami i przewoźnikami

Oerujemy:

-  Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-  Ciekawy i szeroki zakres obowiązków
-  Dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy
-  Możliwość rozwoju zawodowego
-  Motywujący system wynagrodzenia uzależniony od wyników pracy

Wymagania

-  Minimum 2-letnie doświadczenie operacyjne w pracy na stanowisku spedytora
-  Praktyczna znajomość zagadnień transportowych
-  Znajomość topografii Polski
-  Doskonała organizacja czasu pracy
-  Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole
-  Odpowiedzialność, rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków
-  Dobra znajomość pakietu MS Office

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców