Centrum Szkoleniowo-Konsultingowe Araneus

CSK Araneus jest polską firmą doradczą o największym w naszym kraju doświadczeniu w zakresie techniki i metodologii wdrażania filozofii Lean. Nasi Eksperci i Trenerzy to doświadczony zespół pasjonatów i praktyków, obejmujący swoimi kompetencjami całe spectrum wiedzy dotyczącej zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem.

Dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko :

Lider Projektu

Miejsce pracy: południowa Polska

Główne zadania:

  • Kompleksowe prowadzenie przydzielonego projektu.
  • Bieżąca opieka nad klientami niemieckojęzycznymi - identyfikowanie ich potrzeb oraz proponowanie rozwiązań.
  • Współpraca z Klientem w zakresie szczegółów technicznych projektu zmian w wyrobie.
  • Monitoring przebiegu prac projektowych w odniesieniu do harmonogramu.
  • Współpraca z Działem Produkcji, Inżynieringu i Jakości.
  • Spotkania z klientami i negocjacje handlowe.
  • Uczestnictwo w tworzeniu dokumentacji technicznej.

Wymagania względem Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu mechanicznego lub budowy maszyn, mile widziane obróbka skrawaniem,
  • Biegła znajomość rysunku technicznego,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z realizacją projektów w branży motoryzacyjnej ,
  • Biegła znajomość języka niemieckiego,
  • Znajomość FMEA, APQP, PPAP,
  • Znajomość języka angielskiego stanowić będzie dodatkowy atut,
  • Znajomość systemów i wymagań jakościowych branży automotive,
  • Dyspozycyjność, gotowość na odbywanie podróży służbowych,
  • Komunikatywność i umiejętność budowania długofalowych relacji,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • Orientacja na klienta,
  • Orientacja na cele i osiąganie wyników,
  • Inicjatywa, analityczne myślenie i otwartość na zmiany,
  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Udział w innowacyjnych projektach,
  • Szkolenia i rozwój zawodowy,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV i Listu Motywacyjnego.