Lider projektu w branży maszynowej , kierownik projektu

Czubaka Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Tarnów

- koordynacja wszelkich zagadnień technicznych w projekcie dotyczącym projektowania, produkcji, montażu i budowy linii technologicznych,
- współpraca z menadżerem projektu oraz z Klientem,
- definiowanie zadań, obliczeń i symulacji inżynierskich, testów walidacyjnych,
- przygotowanie i nadzór dokumentacji technicznej związanej z wprowadzaniem nowej referencji do produkcji (np. listy materiałowe, specyfikacje, dokumentacja rysunkowa, raporty z obliczeń, z testów i inne),
- współpraca z innymi działami technicznymi oraz produkcyjnymi.

Oferujemy:

- twórczą pracę w międzynarodowym środowisku,
- udział w globalnych projektach,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia – samochód służbowy
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia,
- miłą atmosferę pracy wśród ekspertów technicznych.

Firma oferuje w ramach pakietu nieodpłatnie w użytkowanie mieszkanie o wysokim standardzie dla kandydata ( ewentualnie wraz z rodziną )
Pakiet medyczny
Pakiet sportowy

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (mechanika lub elektromechanika),
- zdolności analityczne, wysoki poziom umiejętności technicznych,
- komunikatywność, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
- dyspozycyjność (wyjazdy szkoleniowe, wizyty u Klienta).
- mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- prawo jazdy kat.B

Prezentacja firmy

Nasza firma dysponuje dużym biurem konstrukcyjno-technologicznym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria