Lider Projektu – system w modelu SaaS

VC

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa kapitałowa inwestująca w przedsięwzięcia o podwyższonym ryzyku, poszukuje osoby na stanowisko project manager'a do zarządzania nowym przedsięwzięciem wydzielonym do spółki portfelowej VIDEO CASTO sp. z o.o. zajmującej się realizacją projektu z zakresu nowych technologii. Od kandydatów oczekujemy dużej samodzielności oraz nastawienia na efekt.

Jeśli zawsze chciałeś zostać przedsiębiorcą - ale brakowało Tobie zaplecza w postaci finansów, sprecyzowanego planu działania oraz partnerów, którzy wesprą Cię swoim doświadczeniem - to ta oferta jest dla Ciebie!

Opis stanowiska:

• zarządzanie projektem

• realizacja założeń projektu

• rekrutowanie nowych członków zespołu

• bieżąca koordynacja pracy podległego zespołu

• opieka nad członkami zespołu i pomoc w realizacji ich zadań

• planowanie kształtu i rozwoju systemu

• odpowiadanie za sprzedaż

• dbanie o odpowiednią atmosferę pracy

• budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi

• sporządzanie raportów i dokumentacji

Wymagania

• wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat

• doświadczenie w prowadzeniu przedsięwzięć w modelu SaaS

• umiejętność budowania relacji interpersonalnych

• dobre umiejętności komunikacyjne

• samodzielność, systematyczność i determinacja w osiąganiu celów

• bardzo dobre umiejętności sprzedażowe i znajomość zagadnień marketingowych

• umiejętności zarządzania zespołem

• doświadczenia w pracy na stanowisku Kierownika Zespołu lub w prowadzeniu własnych przedsięwzięć

• znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

PROPONUJEMY:

• samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

• szansę na rozwój w firmie należącej do grupy kapitałowej

• pracę o charakterze przypominającym prowadzenie własnej firmy, finansowanej z ustalonego budżetu

• elastyczne formy zatrudnienia

• wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji:

• pracę w doskonałej atmosferze z młodym, dynamicznym zespołem

Prezentacja firmy

Tworzymy, rozwijamy i inwestujemy w startup'y, <br/>Poszukujemy młodych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management