LIDER PROJEKTU Malarz - Piaskarz

Alucrom Sp. z o.o.

Szwecja, zagranica

Od: Alucrom Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Szwecja

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

MIDROC ALUCROM

Jesteśmy częścią szwedzkiej firmy Midroc Alucrom z siedzibą w Goteborgu. Wspólnie należymy także do koncernu Midroc Group skupiającego firmy z branży produkcji, zarządzania projektami, nieruchomości i innowacji technologicznych. Zajmujemy się obróbką oraz zabezpieczeniem antykorozyjnym wielkogabarytowych powierzchni stalowych na potrzeby przemysłu.

Naszym priorytetem jest jakość!

Dołącz do Nas!

Obowiązki:
- bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót,
- przygotowywanie wymaganej dokumentacji,
- koordynowanie i rozdział robót podczas realizowanych kontraktów,
- kontrola pracowników pod katem przestrzegania przepisów BHP,
- bezpośredni kontakt z klientem,
- konserwacja i zabezpieczania przed korozją słupów oświetleniowych, mostów
i innych powierzchni należących do infrastruktury miasta (malowanie
i piaskowanie)

- min. pięcioletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Malarza – Piaskarza,
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się,
- doświadczenie związane z zarządzaniem zespołem podległych pracowników,
- dodatkowym atutem będą uprawnienia na podesty ruchome (lifty),
- prawo jazdy kategorii B,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac;

Oferujemy:
- pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość pracy w formie oddelegowania do pracy w Szwecji,
- legalne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość długofalowej współpracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojej aplikacji oraz dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”