Lider Projektu - Konstruktor CAD (m/f)

Michael Page

Warszawa, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, części międzynarodowej grupy, poszukujemy osoby na stanowisko Lidera Projektu - Konstruktora CAD. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem firmy oraz przenoszeniem kompetencji do Polski, firma poszukuje pracownika na ww. stanowisko.

Informacje o kliencie

Jako lider w swoim sektorze branży motoryzacyjnej, firma współpracuje bezpośrednio z największymi producentami samochodów i ich poddostawcami. Grupa rozwinęła 10 jednostek produkcyjnych zlokalizowanych w 7 krajach w Europie oraz 4 centra technologiczne. Jest ona jednym z kluczowych poddostawców sektora motoryzacyjnego.

Opis stanowiska

  • Opracowywanie projektów 3D produktu głównie dla nowych produktów lub modyfikacji, a także dla koncepcji nowego produktu i wdrażanie innowacji
  • Tworzenie dokumentacji 2D, modeli 3D narzędzia oraz produktu na etapie rozwoju oraz seryjnej produkcji
  • Opracowywanie oraz konstruowanie narzędzi dla procesów wtrysku tworzyw sztucznych, a także analiza zaproponowanych przez Klienta rozwiązań wraz z analizą kosztów
  • Zarządzanie dokumentacją i tworzenie modeli 3D narzędzia oraz produktu na etapie rozwoju, a także produkcji seryjnej
  • Wprowadzanie zmian na rysunkach technicznych
  • Zarządzanie projektami: nowe projekty, modyfikacje/zmiany inżynieryjne, prototypy, produkcja małoseryjna oraz zarządzanie reklamacjami
  • Wykonywanie prób wykonalności
  • Współpraca z zespołem projektowym z nakierowaniem na osiągnięcie celów kosztowych w określonym terminie.

Profil kandydata

  • Wcześniejsze doświadczenie w projektowaniu narzędzi (formy wtryskowe) - warunek konieczny
  • Duża praktyczna wiedza z zakresu projektowania w środowisku CAD (w szczególności oprogramowania CATIA V5)
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub pokrewnej
  • Doświadczenie na stanowisku lidera, koordynatora lub managera
  • Udokumentowane sukcesy we współpracy z klientem i dostawcą zewnętrznym
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing, 5S, ISO-TS będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w strukturach globalnej organizacji
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych w ramach szkoleń
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page