Lider Projektu Internetowego

2CAN S.A.

50-447 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Lider Projektu internetowego

2CAN Spółka Akcyjna jest firmą, która specjalizuje się w tworzeniu serwisów internetowych własnych oraz dla klientów zewnętrznych.

Specjalizujemy się w:

- Tworzeniu koncepcji biznesowych,
- Tworzeniu pierwszej wersji produktów,
- Zapewnieniu finansowania projektów,
- Sprzedaży nowych rozwiązań IT na rynku,
- Rozwoju firmy na jej wczesnym etapie.

Obecnie 2CAN S.A. Poszukuje kandydata/kandydatkę na stanowisko Lidera Projektu Internetowego w branży Ecommerce/Rozrywka/Video

Twoje obowiązki na stanowisku Lidera Projektu będą skupiały się na rozwijaniu projektu internetowego znajdującego się we wczesnej fazie rozwoju. Będziesz współpracował z doświadczonym zespołem specjalistów, których kompetencje powinny mocno przydać się przy realizacji Twoich obowiązków. Twoim zadaniem będzie opieka nad projektem przy wykorzystaniu najbardziej optymalnego budżetu przeznaczonego na jego rozwój.

Twoje zadania:
- Tworzenie i koordynowanie strategii działań marketingowych i PR z zakresu Personal PR
- Monitorowanie i analiza procesu wdrażania strategii PRowej
- Aktywne nawiązywanie współpracy z celebrytami
- Aktywne nawiązywanie współpracy z partnerami biznesowymi
- Nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktów z dziennikarzami, blogerami i video-blogerami
- Budowanie bazy i nawiązywanie długofalowych relacji z blogosferą
- Przygotowywanie materiałów reklamowych i prezentacji
- Pomoc w prowadzeniu blogów / vlogów
- Uczestnictwo w eventach branżowych

Docelowo budowa oraz koordynacja prac zespołu.

Wymagania

- Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Project Manager / PR Manager
- Wykształcenie wyższe (preferowane marketing, PR lub pokrewne)
- Praktyczna znajomość zagadnień marketingowych i PR (w szczególności marketing internetowy z naciskiem na social media)
- Kreatywność - chęć poszukiwania nowych, niestandardowych rozwiązań
- Mile widziana znajomość środowiska blogerów i vlogerów w Polsce
- Umiejętność redagowania tekstów
- Doskonała organizacja pracy
- Samodzielność w realizacji przydzielonych zadań
- Staranność i rzetelność
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- ZDOLNOSCI ZARZĄDCZE

Prezentacja firmy

2CAN Spółka Akcyjna jest firmą, która specjalizuje się w tworzeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak, zależne od wyników
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media