Lider Produkcji/ Lider zmiany

S.V. Polska Sp. z o.o.

Częstochowa, 42-202, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma S.V. Polska sp. z o.o. w Częstochowie poszukuje kandydatów na stanowisko Lider Produkcji/ Lider zmiany

Zakres obowiązków:
• Efektywne zarządzanie zespołem produkcyjnym
• Organizacja i kontrola procesu produkcji (ilość, jakość, terminowość) zapewniające sprawny przebieg procesu produkcyjnego oraz terminową realizację planu produkcyjnego
• Podejmowanie działań mających na celu optymalizację i doskonalenie procesów
• Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie
• Doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej w tej samej branży) minimum 5 lat
• Znajomość branży Automotive
• Umiejętności komunikacyjne oraz przywódcze
• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
• Mile widziana znajomość języka angielskiego lub włoskiego

Oferujemy:
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
•stabilną formę zatrudnienia
• dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole

Prezentacja firmy

Firma S.V. Polska powstała na bazie 30 lat doświadczenia S.V. we ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji