LG Innotek Poland Sp. z o.o.

Lider Liniowy

Od: LG Innotek Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kobierzyce

LG Innotek - firma z ponad trzydziestoletnimi tradycjami. Posiadamy kilkanaście oddziałów na całym świecie, gdzie zatrudniamy ponad 19 tysięcy pracowników. Jesteśmy producentem podzespołów elektronicznych powstających przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad zespołem pracowników produkcyjnych
  • kontrola poprawności przebiegu procesu produkcyjnego
  • dążenie do realizacji planu produkcyjnego
  • dbałość o wysoką jakość produktu
  • szkolenie pracowników

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem produkcyjnym (niezbędne)
  • obsługa komputera
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • możliwość pracy w systemie 3-zmianowym (poniedziałek-piątek)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • stałe wynagrodzenie, wypłacane zawsze na czas, powiększone o miesięczną premię
  • opiekę medyczną, dopłatę do karty MultiSport, bony świąteczne, dopłaty do wypoczynku
  • bezpłatny dojazd z wielu miejscowości
  • odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie z możliwością rozwoju zawodowego