Lider / Kierownik Zmiany (Wydziału Produkcji Mechanicznej)

Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A.

Łódź, łódzkie

Fabryka Pierścieni Tłokowych ”PRIMA” S.A. w Łodzi
Jedyny w Polsce i wiodący w Europie Środkowej producent pierścieni tłokowych
dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.

Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydata\ki na stanowisko:

Od: Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A.
Miejsce pracy: Łódź

Fabryka Pierścieni Tłokowych ”PRIMA” S.A. w Łodzi, jedyny w Polsce i wiodący w Europie Środkowej producent pierścieni tłokowych dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.

Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydata na stanowisko:

Lider/Kierownik Zmiany (Wydziału Produkcji Mechanicznej)

Zadania

• współudział w tworzeniu planu produkcyjnego

• nadzór nad realizacją planów produkcyjnych

• nadzór nad prowadzonymi procesami produkcyjnymi w zakresie obróbki wiórowej, obróbki galwanicznej, nad oprzyrządowaniem (Kanban)

• sporządzanie raportów z realizacji zadań

• nadzór nad realizacją budżetu wydziału produkcji mechanicznej

• podejmowanie działań korygujących na podstawie wystawianych raportów niezgodności

• nadzór nad środkami produkcji i środkami kontrolno-pomiarowymi stosowanymi w procesie obróbki wiórowej

• nadzór i egzekwowania przestrzegania przez podległych pracowników obowiązujących przepisów i procedur

• rekrutacja pracowników na stanowiska produkcyjne

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne

• doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży automotive

• znajomość narzędzi i metod wspomagających zarzadzanie (Six Sigma, PMI, Lean manufacturing, ZZL)

• znajomość sprzętu kontrolno-pomiarowego

• dobra organizacja i dyscyplina pracy, odpowiedzialność

• umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office (Word, Excel)

• zdolności analityczne

• kreatywność

• znajomość języka angielskiego, w stopniu komunikatywnym

• zdolności interpersonalne

Oferujemy

• stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

• atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

• odpowiedzialną pracę, pełną wyzwań zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dołączoną klauzulą :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.