Lider działu Jakości

Progresso Sp. z o.o.

Oława, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik działu Jakości

Miejsce pracy: Oława

Główne zadania:

• Nadzór nad dokumentacją jakościową w zakresie kontroli wejściowej, wyjściowej i procesowej,

• Analiza systemów pomiarowych,

• Bieżące rozwiązywanie problemów jakościowych,

• Kontrola jakości komponentów, kontrola dostaw oraz gotowych produktów,

• Odpowiedzialność za proces reklamacji wyrobów niezgodnych,

• Kontakt z dostawcami oraz Klientami

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunkowe),

• Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (i/lub włoskiego),

• Bardzo dobra znajomość narzędzi jakości, norm ISO 9001,

• Znajomość narzędzi pomiarowych i metod pomiarowych,

• Znajomość tematyki obróbki mechanicznej,

• Bardzo dobra znajomość pakietu Office,

• Bardzo dobra organizacja pracy i terminowość,

• Zdolności komunikacyjne.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- interesującą i odpowiedzialną pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości