Lektorzy języka angielskiego poszukiwani do współpracy długoterminowej.

Direct Company

02-765 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szkoła Językowa z siedzibą w Wilanowie poszukuje lektorów języka angielskiego do prowadzenie zajęć na terenie Warszawy.

Oferujemy:
- elastyczny grafik,
- kontrakty od zaraz,
- zajęcia dla dorosłych oraz młodzieży,
- prowadzenie zajęć metodą komunikatywną, jedną z najbardziej poszukiwanych metod nauczania języka obcego na rynku,
- szkolenia wstępne dla chętnych,
- nadzór merytoryczny,
- pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
- współpracę długoterminową.

Wymagania

Wymagania:
- ukończone kursy, szkolenia z nauczania języka obcego,
- wieloletni pobyt w krajach anglojęzycznych,
- ukończone studia licencjackie lub ostatnie lata studiów,
- energiczność i pogodne nastawienie do ludzi,
- dobra dykcja i akcent,
- doświadczenie w nauczaniu mile widziane,
- chęć rozwoju osobistego

Prezentacja firmy

Szkoła językowa w dzielnicy Wilanów.<br/><br/>Nauka angielskiego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia