Lektor jęz. angielskiego z pasją

Manhattan Consulting

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy lektorów z pasją do prowadzenia kursów języka angielskiego (stacjonarnych oraz firmowych w centrum Warszawy).

Prowadzimy kursy tylko dla osób dorosłych. Jesteśmy stabilną firmą, istniejemy na rynku od ponad 7 lat.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjne bloki zajęć
  • zajęcia w małych, komfortowych grupach - maksymalnie do 5 osób
  • dodatkowe szkolenia
  • miłą atmosferę pracy

Wymagania:

  • pasja do nauczania oraz energiczna osobowość
  • entuzjastyczne i kreatywne podejście do nauczania oraz otwartość na nowe, niestandardowe metody
  • studia kierunkowe
  • doświadczenia w prowadzeniu kursów

Jeśli spełniają Państwo powyższe kryteria bardzo proszę o przesyłanie aplikacji z aktualnym CV i podaniem dyspozycyjności czasowej.

Prezentacja firmy

Manhattan, szkoła językowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Inne