lektor NIEMIECKIEGO_ Rudą Śląska, Świętochłowice, Chorzów, Bytom

Lingua House Szkoła Języków Obcych Coaching&Training House

Katowice, Ruda Śląska, Świętochłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

LINGUA HOUSE Szkoła Języków Obcych w Katowicach, PILNIE poszukuje
lektora języka niemieckiego do pracy na obszarze
RUDA ŚLĄSKA, ŚWIĘTOCHŁOWICE, Chorzów, Bytom.

Mile widziane:
- doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dorosłymi oraz w firmach,
- znajomość metody Direct/Callana/bezpośredniej
- posiadanie własnego samochodu.

Oferujemy:
- długotrwałą współpracę,
- miłą i wspierającą atmosferę pracy,

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres mailowy LINGUA-HOUSE
znajdujący się na stronie Szkoły bądź przez formularz na portalu.

Zgłoszenia przyjmujemy tylko droga mailową.

Zastrzegamy kontakt tylko z wybranymi osobami.

Wymagania

Wymagania:
- z wykształceniem wyższym (min. licencjat j. niemieckiego),
- z doświadczeniem w nauczaniu grupowym oraz indywidualnym,
- rzetelnych i elastycznych, dyspozycyjnych do pracy w rożnych porach dnia.

POSZUKUJEMY OSÓB DO STAŁEJ WSPÓŁPRACY mobilnych z samochodem
dyspozycyjnych dopoludnia lub popołudniu.

Prezentacja firmy

Szkoła Języków Obcych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia