Lektor nauczyciel angielskiego

Smart Talk

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Ze względu na dynamiczny rozwój Szkoła językowa Smart Talk poszukuje do pracy od lutego 2016 nauczyciela języka angielskiego do prowadzenia zajęć z dziećmi w wieku od 2 do 4 lat.
Praca raz w tygodniu w godzinach przedpołudniowych
Mile widziani studenci z certyfikatem językowym oraz koniecznie z doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Miejsce pracy: Kraków 3 km od Rynku Głównego

Wymagania:
Certyfikat językowy lub licencjat z filologii
Doświadczenie w pracy z dziećmi !!
Punktualność
Gotowość do podejmowania wyzwań
Sumienność
Przygotowanie pedagogiczne
Mobilność

Zapewniamy miłą atmosferę, szkolenie oraz materiały wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

Z czasem dla zainteresowanych większa ilość godzin.

Prezentacja firmy

Szkoła Językowa Smart Talk to szkoła językowa o zasięgu ogólnopolskim, k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
12.2016
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia