Opis stanowiska pracy

Slavia-Centrum Języków Słowiańskich działające od 2007 roku zatrudni do swojego zespołu lektora/-kę języka czeskiego.

Studiowałeś/-aś filologię czeską? Lubisz uczyć i chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu?

Teraz jest taka możliwość!

Oferujemy:

– różnorodne zajęcia (prowadzimy zajęcia w grupach oraz w firmach na terenie Krakowa),
– sympatyczną atmosferę i zgrany zespół współpracowników-slawistów,
– wsparcie metodyczne,
– dostęp do najnowszych publikacji do nauki czeskiego w naszej księgarni.

Jesteś zainteresowany/-a? Prześlij nam LM oraz CV z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Wymagania

...czyli czego oczekujemy :)

– wykształcenia kierunkowego (studia na kierunku filologia czeska),
– entuzjazmu i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
– dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności i rzetelności,
– doświadczenie w nauczaniu będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Slavia - Centrum Języków Słowiańskich działa na rynku od 2007 roku. <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia