Lektor języka polskiego dla Koreańczyków (Zarząd Firmy)

Samwha Poland Sp. z o.o.

Biskupice Podgórne, dolnośląskie

Od: Samwha Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Rodzaj pracy: Niepełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management, Praca Inne

Opis stanowiska pracy:

  • Prowadzenie zajęć z języka polskiego dla Koreańczyków (poziom podstawowy)
  • Ustalenie z uczestnikami harmonogramu i programu nauki oraz jego realizacja
  • Przygotowywanie materiałów
  • Czas: 2x/ tyg., po 1 godzinie zegarowej
  • Miejsce: Biskupice Podgórne

Wymagania:

  • Bardzo dobry angielski
  • Język ojczysty: polski
  • Bardzo dobra znajomość polskiej gramatyki i ortografii (oraz umiejętność tłumaczenia zasad)
  • Dobra dykcja, nienaganna wymowa
  • Sumienność i rzetelność
  • Otwartość oraz umiejętność elastycznego reagowania na wymagania i potrzeby klientów
  • Wiedza na tematy ogólne, ciekawość świata
  • Przyjemność czerpana z pracy z ludźmi
  • Mile widziana możliwość wystawienia faktury (własna działalność gospodarcza)

Oferujemy:

  • Przyjemną pracę i miłą atmosferę
  • Komfortowe warunki pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Dogodne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju umiejętności interpersonalnych
  • Poznanie tajników kultury koreańskiej
  • Poznanie koreańskich zasad współpracy zawodowej
  • Możliwość zdobycia kontaktów biznesowych