Lektor Języka Niemieckiego

El-Kom

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Praca z małymi dziećmi metodą Kraina Baśni - praca ambitna (nowatorska metoda), dająca dużo satysfakcji (dzieci zarażają energią i entuzjazmem) i poczucia sukcesu (maluchy uczą się rewelacyjnie szybko).
Program jest kompletnie opracowaną metodą wprowadzającą dzieci w tajniki języka obcego przy pomocy adaptacji najpiękniejszych bajek i baśni. Pracownikom oferujemy bardzo dobre warunki pracy - zapewniamy wszystkie pomoce dydaktyczne związane z prowadzeniem zajęć, oferujemy wsparcie za pomocą cyklu profesjonalnych szkoleń w Poznaniu - dla lektorów Krainy Baśni bezpłatnych.

Wymagania

W przypadku braku studiów kierunkowych ( filologia germańska), kandydat powinien posiadać certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się prowadzeniem szkoleń z zakresu informatyki oraz lic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
do VI.2015 r.
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia