JobSystems GmbH - Oddział w Polsce

Lektor języka niemieckiego

Miejsce pracy: Kielce

Jesteśmy agencją zatrudnienia działającą na rynku europejskim, która skutecznie reaguje na aktualną sytuację na niemieckim rynku pracy. Z powodu narastającego braku wykwalifikowanych pracowników, niemieccy pracodawcy chętnie zatrudniają personel zagraniczny. Rekrutujemy pracowników dbając o ich kompleksowe przygotowanie do podjęcia pracy.

Chcemy, aby każda osoba planująca wyjazd za granicę, była do niego odpowiednio przygotowana. Dlatego, organizujemy kursy języka niemieckiego dla pielęgniarek/pielęgniarzy z gwarancją pracy.

Szukamy ludzi z pasją, bo wierzymy, że osoby, które lubią swoją pracę mogą wykonywać ją dobrze. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

lektora języka niemieckiego.

Miejsce pracy: świętokrzyskie/Kielce stacjonarnie lub

Polska - praca zdalna przez program Skype

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie kursu języka niemieckiego dla osób wyjeżdżających do pracy do Niemiec

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie wyższe, kierunek germanistyka lub status studenta tego kierunku
  • znajomość metodyki nauczania języków obcych
  • dyspozycyjność
  • umiejętność realizowania założonych celów szkoleniowych
  • dynamizm i zapał do pracy
  • umiejętności motywowania do nauki,
  • mile widziane doświadczenie w uczeniu osób wyjeżdżających za granicę oraz doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego osób dorosłych

Obowiązki:

  • prowadzenie lekcji języka niemieckiego dla dorosłych za pomocą Skype
  • przygotowywanie materiałów dydaktycznych
  • sporządzanie krótkich raportów z przeprowadzonych lekcji

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • elastyczny czas pracy, który można pogodzić z zajęciami na uczelni lub inną pracą
  • możliwość stałej współpracy
  • przejrzystą umowę i terminowe wypłacanie wynagrodzeń
  • materiały szkoleniowe oraz program nauczania.