lektor języka angielskiego

Sukces-Szkolenia Językowe

Ząbki, Marki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla dzieci. Zajęcia odbywają się  w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. 8.30 - 16.00 Praca w Ząbkach

Wymagania

doświadczenie w pracy z dziećmi, kreatywność, umiejętność pracy w grupie, punktualność, solidność, zaangażowanie w wykonywaną pracę

Mile widziane

Od naszych pracowników oczekujemy ciekawej osobowości, zaangażowania w pracę oraz talentu do przekazywania wiedzy.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się szkoleniami językowymi dla dzieci , młodzieży i dorosłych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia