Opis stanowiska pracy

Early Stage jest szkołą języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Szukamy NAUCZYCIELI JĘZYKA ANGIELSKIEGO, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu.

GWARANTUJEMY:
- rozwój i perspektywy awansu;
- wyjątkowe podręczniki i bogate zaplecze materiałów dydaktycznych w szkole oraz on-line;
- elastyczny czas pracy;
- możliwość wyboru formy współpracy ( umowa zlecenie, działalność gospodarcza);
- atrakcyjne warunki finansowe.

Lubisz uczyć dzieci i młodzież?
Chcesz się rozwijać?
Szukasz wyzwań?

DOŁĄCZ DO NAS!

Wymagania

dyplom ukończenia uczelni wyższej na kierunku lingwistycznym lub w trakcie studiów
certyfikat CELTA, CELTYL lub DELTA
certyfikat CAE lub CPE wraz z uprawnieniami pedagogicznymi
doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych z dziećmi/ młodzieżą (korepetycje)

Prezentacja firmy

szkoła j.angielskiego dla dzieci i młodzieży

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Inne