Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się szkoła językowa Świat Języków Obcych daGama poszukuje osoby na stanowisko:

lektor języka angielskiego

Dla nas liczą się:

- wykształcenie (min. licencjat),

- doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych i indywidualnych,

- energia,

- komunikatywność,

- chęć do pracy w prężnie rozwijającej się szkole językowej.

Oferujemy:

- prowadzenie zajęć w Poznaniu i/lub Suchym Lesie,

- współpracę z prestiżowymi klientami korporacyjnymi,

- wsparcie metodyka,

- elastyczne godziny pracy,

- możliwość nauki języka obcego w naszej szkole.

Jeżeli uważasz się za dobrego lektora i chcesz się dalej rozwijać aplikuj wysyłając swoje CV.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Świat Języków Obcych da Gama to nowoczesna szkoła językowa o ugruntowane... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia